GÜNÜN KONUSU
EN ÇOK HANGİ ZAM SİZ ETKİLEDİ?
EN ÇOK HANGİ ZAM SİZ ETKİLEDİ?
Mesaj Sayısı:
21
Siz Ne Düşünüyorsunuz?
Bence:
"Bence" yorumunuzu girmediniz!
Çünkü:
"Çünkü" yorumunuzu girmediniz!
Adınız:
Adınızı girmediniz!
Soyadınız:
Soyadınızı girmediniz!
E-postanız:
E-postanızı girmediniz!
 
gürkan katlav
2/1/2013 15:8
Bence: tekel vergiler Çünkü: bu ne vergidir, araba mı alıyoruz uçak mı. Kendilere herşey bedava ama millete paralı. Araç vergisi, kıl vergisi, pul vergisi. Tekele gelince, demek ki kaçak ürünler kullanılacak bundan sonra.
abdullah kurtoğlu
2/1/2013 14:30
Bence: hepsi etkiledi Çünkü: vergi orayları aşırı vede gereksiz şeylerde az ama gereken şeylerde fazla dünyada herkez kayıtsız telefon kullanırken biz 150 tl verip yurt dışından getirtiğimiz telefonu açtırıyoruz eee çok gereksiz zamlar var
Zeynep Çolak
2/1/2013 14:25
Bence: Bence tüm zamlar bizi derinden etkiliyor. Çünkü: Çünkü; gelen birşey olmadığı gibi mevcut diyede artık birşey kalmadı. Dolayısıyla zam sadece biraz daha borca sokuyor bizi. Devlet diyorki; kardeşim sen bu ülkeniz vatandaşı olarak ancak bunları hakediyorsun layıkın bu.. Bende diyorumki Allahta sizin layıkınızı tez zamanda versin.
aysel kocaman
2/1/2013 13:47
Bence: bence yok adı üstünde ZAMMMMMMMMM Çünkü: Evettttttt...hani zam yoktu herşey halkımızın refahı içindi??....ne oldu zam zam ZAM...en çok hangi zam etkiledi diye bir şey yok...hepsi etkiledi. Tebrik ediyorum onları böyle bir yaşamı halkına reva gördükleri için . hani herşey halkın refahı içindi ya....cari açığı biz açmadık ama faturasını halkımıza çıkardılar.
çapan arık
2/1/2013 13:39
Bence: ben devlet memuruyum.gelen zamlar hayatımı alt üst etti.üniversitede okuyan çocuğuma harçlık göndermede zorluk yaşıyorum.sözün özü hayatım allak bullak oldu Çünkü: hayatım allak bullak oldu. hepsi etkilede.hangi birini sayayım kı ?
yener erçin
2/1/2013 13:25
Bence: sigaraya yapılan zam Çünkü: rahmetli özal hem karaborsayı hem kçakçılığı önleyerek devlete kaynak yarattı bu vatandaşların yabancı sigarayla da tanıştırdı en iyisi bırakmak ama bunu başramayanların ne kadar incitildiği kimsenin umurunda değil şimdi kaçak teşvik edilecek vatandaş ve devlet sıkıntıya düşecek akıllı bir siyaset değil ve nefret doğuruyor yine ötekileştirme politikası olmadı mı
ERGİN DUMLU
2/1/2013 13:24
Bence: Kamu çalışanlarına, Emeklilere 2013 de 3+3 gibi bir zam yapılacak gibi . Bir çok maddeye aşırı yapılan vede yapılacak zamlarında aynen iki taksitte olmasınında gerekli vedaha adil olacağını düşünüyorum .. Çünkü: herşey iki taksitte olsun
Yıldıray CİHANOĞLU
2/1/2013 13:19
Bence: Sigara Çünkü: Yaşamayı, sosyal hayatı, ihtiyaçlarımızı desteklemeyen bir anlayışın, keyfini çıkara çıkara ölme özgürlüğümüzüde elimizden alma hakları olduğunu zannetmiyorum...Ne yani evde oturup saçma sapan gündemlerine çekirdek mi çitletseydik ha!!!
ismail güner
2/1/2013 12:58
Bence: doğalgaz Çünkü: her ay ödeneceğinden
tunahan akkulah
2/1/2013 12:39
Bence: akaryakıt zamları Çünkü: artık gezmeye değil iş için mecburen gidiliyor ve yekun tutuyor!
123